Американски футбол »Бразилия » BFA » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷БРАЗИЛИЯ: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Бразилия¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/brazil/bfa/¬ZX÷10Бразилия 008азилия0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Бразилия¬~AA÷hMBrDLTc¬AD÷1503180000¬ADE÷1503180000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷КАВ¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷30¬AN÷n¬~AA÷6NQvw9mK¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ботафого Рептайлс¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷БОТ¬AE÷Ботафого Рептайлс¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷Q77BXnBs¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Сантош Цунами¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷САД¬AF÷Сада Крузейро¬WV÷sada-cruzeiro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷58¬WM÷САН¬AE÷Сантош Цунами¬WU÷santos-tsunami¬AG÷0¬AN÷n¬~AA÷lpFuf1OB¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ХЪР¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬WN÷JUV¬AF÷Жувентуде¬WV÷juventude¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷AHIf6ACr¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷SWRzvkYD¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬WN÷ХЪР¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷ht8a5URl¬AD÷1502557200¬ADE÷1502557200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷WlhKCiIH¬AD÷1502046000¬ADE÷1502046000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷БЪЛ¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷phdOBBXN¬AD÷1502042400¬ADE÷1502042400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ТРО¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬WN÷REC¬AF÷Recife Pirates¬WV÷recife-pirates¬AH÷12¬AN÷n¬~AA÷beMSd3vg¬AD÷1502040600¬ADE÷1502040600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬WU÷sao-jose-istepos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷16¬WN÷БРУ¬AF÷Brown Spiders¬WV÷brown-spiders¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vFeSAVnU¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷КАВ¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷0¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬AN÷n¬~AA÷lQ2FDX2B¬AD÷1502038800¬ADE÷1502038800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ЖОА¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷MZvkGot7¬AD÷1501966800¬ADE÷1501966800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Сада Крузейро¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷САД¬AE÷Сада Крузейро¬WU÷sada-cruzeiro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬WN÷FLA¬AF÷Flamengo Imperadores¬WV÷flamengo-imperadores¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷SUQWeNga¬AD÷1501954200¬ADE÷1501954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JUV¬AF÷Жувентуде¬WV÷juventude¬AH÷0¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬AN÷n¬~AA÷K4NOcqPn¬AD÷1501952400¬ADE÷1501952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷САН¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬WN÷ХЪР¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷vBkpHRQ0¬AD÷1501948800¬ADE÷1501948800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Минас Локомотива¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷МИН¬AE÷Минас Локомотива¬WU÷minas-locomotiva¬AG÷16¬WN÷БОТ¬AF÷Ботафого Рептайлс¬WV÷botafogo-reptiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬AN÷n¬~
5
1503270625
38
fixtures
SA÷5¬~ZA÷БРАЗИЛИЯ: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Бразилия¬ZC÷AJNWJo7e¬ZD÷p¬ZE÷6X9WRyIj¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/brazil/bfa/¬ZX÷10Бразилия 008азилия0270000000169000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Бразилия¬~AA÷lnGqxT2Q¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusa Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬WN÷МИН¬AF÷Минас Локомотива¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷baCvE1Ei¬AD÷1503162000¬ADE÷1503162000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬WN÷ЖОА¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AN÷n¬~AA÷0KIqgLwI¬AD÷1503234000¬ADE÷1503234000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬WN÷САН¬AF÷Santa Maria Soldiers¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷tOsf6keo¬AD÷1503248400¬ADE÷1503248400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷6LPzes95¬AD÷1503250200¬ADE÷1503250200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷БРУ¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷K8DzFsao¬AD÷1503252000¬ADE÷1503252000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷БЪЛ¬AE÷Bulls Potiguares¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷ТРО¬AF÷Tropa Campina¬WV÷tropa-campina¬AN÷n¬~AA÷06B738d1¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷KU6FW6Qm¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flamengo Imperadores¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷ХЪР¬AF÷Corinthians Steamrollers¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷WW634lse¬AD÷1503766800¬ADE÷1503766800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷СИН¬AE÷Sinop Coyotes¬WU÷sinop-coyotes¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AN÷n¬~AA÷Gd0OUpe0¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Минас Локомотива¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷МИН¬AE÷Минас Локомотива¬WU÷minas-locomotiva¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷8OOaad0i¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Spiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷БРУ¬AE÷Brown Spiders¬WU÷brown-spiders¬WN÷ХЪР¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷4dFnCuq4¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ЖОА¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷bL5JVQuf¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusa Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷БОТ¬AF÷Ботафого Рептайлс¬WV÷botafogo-reptiles¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬AN÷n¬~AA÷W6uHzDNj¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬WU÷parana-hp¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬WV÷sao-jose-istepos¬AN÷n¬~AA÷fmaST4A6¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patriotas FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷Patriotas FA¬WU÷patriotas-fa¬WN÷САН¬AF÷Сантош Цунами¬WV÷santos-tsunami¬AN÷n¬~AA÷QB3eAJDG¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Pirates¬WU÷recife-pirates¬WN÷КАВ¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷hGtDyg8p¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷САН¬AE÷Santa Maria Soldiers¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷fo8a9wTM¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ТРО¬AE÷Tropa Campina¬WU÷tropa-campina¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷nL4iBabA¬AD÷1504371600¬ADE÷1504371600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷БЪЛ¬AF÷Bulls Potiguares¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷lAbWSOPC¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷САД¬AF÷Сада Крузейро¬WV÷sada-cruzeiro¬WM÷ХЪР¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷vcAB2SB7¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Goiania Rednecks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOI¬AE÷Goiania Rednecks¬WU÷goiania-rednecks¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷t2lfRBl8¬AD÷1504976400¬ADE÷1504976400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷СИН¬AF÷Sinop Coyotes¬WV÷sinop-coyotes¬AN÷n¬~
5
1503270625
42
ПОМОЩ: Това е страницата BFA 2017 резултати в секция Американски футбол/Бразилия. На нея FlashScore.bg предлага развоя в реално време на мачовете от BFA 2017, частични и крайни резултати, статистика от мачовете от тях и класиране. Освен резултатите от BFA 2017 можете да следите и 5000+ надпревари от повече от 30 спорта, включени във FlashScore.bg. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на държавата вляво и изберете желаното състезание. Услугата с резултати от BFA 2017 е в реално време и се обновява на живо.