Американски футбол »Бразилия » Суперлига » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷БРАЗИЛИЯ: Суперлига¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Бразилия¬ZC÷Q9lHEF5k¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/brazil/superliga/¬ZX÷07Бразилия 008азилия0270000000153000Суперлига 009ерлига000¬ZCC÷0¬~AA÷A9CtmQuf¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬ER÷Кръг 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ХЪР¬AE÷Corinthians Steamrollers¬WU÷corinthians-steamrollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷SOR¬AF÷Sorocaba Vipers¬WV÷sorocaba-vipers¬AH÷13¬AN÷n¬~AA÷xxhLbNv6¬AD÷1476032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Вила Веля Тритоеш¬ER÷Кръг 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ВИЛ¬AE÷Вила Веля Тритоеш¬WU÷vila-velha-tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬WN÷МИН¬AF÷Минас Локомотива¬WV÷minas-locomotiva¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rFhHa3Pa¬AD÷1476032400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬ER÷Кръг 12¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬WU÷ufersa-petroleiros¬AG÷12¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬AN÷n¬~ZA÷БРАЗИЛИЯ: Суперлига - Плейофи¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Бразилия¬ZC÷ARsV2ZKe¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/american-football/brazil/superliga/¬ZX÷07Бразилия 008азилия0270000000208000Суперлига - 019лейофи000¬ZCC÷0¬~AA÷4pD3QDNH¬AD÷1480262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Полуфинал¬AX÷0¬AV÷1480305669|¬BX÷-1¬WM÷ЖОА¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AG÷10¬WN÷FLA¬AF÷Фламенго¬WV÷flamengo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷25¬AN÷n¬~AA÷QgEaRg8B¬AD÷1480176000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Полуфинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AG÷7¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬AN÷n¬~AA÷WhYrFFMa¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Фламенго¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ВАШ¬AF÷Вашко да Гама Патриотас¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AH÷3¬WM÷FLA¬AE÷Фламенго¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷43¬AN÷n¬~AA÷IkUvGe7g¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AG÷20¬WN÷ЖОА¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷27¬AN÷n¬~AA÷46WjDgiC¬AD÷1479052800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬WN÷ХЪР¬AF÷Coritiba Crocodiles¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷QFXnEZy6¬AD÷1478966400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬WN÷LUS¬AF÷Lusa Lions¬WV÷lusa-lions¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷hhbLYqWS¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Вила Веля Тритоеш¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ВИЛ¬AE÷Вила Веля Тритоеш¬WU÷vila-velha-tritoes¬AG÷40¬WN÷ВАШ¬AF÷Вашко да Гама Патриотас¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷43¬AN÷n¬~AA÷2358ynnA¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷57¬WN÷AME¬AF÷America Bulls¬WV÷america-bulls¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷lOqiTNgj¬AD÷1477238400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lusa Lions¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUS¬AE÷Lusa Lions¬WU÷lusa-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷zH3GZPGM¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Фламенго¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Фламенго¬WU÷flamengo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷41¬WN÷БОТ¬AF÷Ботафого Рептайлс¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷26¬AN÷n¬~AA÷23RwiRoc¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ХЪР¬AE÷Coritiba Crocodiles¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷11¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬WV÷parana-hp¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷f1pmU3vp¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷31¬WN÷GOI¬AF÷Goiania Rednecks¬WV÷goiania-rednecks¬AH÷10¬AN÷n¬~AA÷dQ4Cz61G¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬WU÷recife-mariners¬AG÷8¬WN÷ЖОА¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷16¬AN÷n¬~AA÷0bmeSs9d¬AD÷1477152000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose White Sharks¬WV÷sao-jose-white-sharks-istepos¬AH÷0¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷12¬AN÷n¬~
5
1481039844
104
fixtures
SA÷5¬~ZA÷БРАЗИЛИЯ: Суперлига - Плейофи¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Бразилия¬ZC÷ARsV2ZKe¬ZD÷p¬ZE÷t4FNAdzL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/american-football/brazil/superliga/¬ZX÷07Бразилия 008азилия0270000000208000Суперлига - 019лейофи000¬ZCC÷0¬~AA÷v7yP7QQ1¬AD÷1481990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Фламенго¬ER÷Финал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Фламенго¬WU÷flamengo¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~
5
1481039844
1
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Това е страницата Суперлига 2016 резултати в секция Американски футбол/Бразилия. На нея FlashScore.bg предлага развоя в реално време на мачовете от Суперлига 2016, частични и крайни резултати, статистика от мачовете от тях и класиране. Освен резултатите от Суперлига 2016 можете да следите и 5000+ надпревари от повече от 30 спорта, включени във FlashScore.bg. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на държавата вляво и изберете желаното състезание. Услугата с резултати от Суперлига 2016 е в реално време и се обновява на живо.