Американски футбол »Русия » Висша лига » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷РУСИЯ: Висша лига¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Русия¬ZC÷6DDhwqWp¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/american-football/russia/premier-division/¬ZX÷07Русия 005......0120000000153000Висша лига 010а лига000¬ZCC÷0¬~AA÷xppXROwM¬AD÷1469890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Витяз Подолск¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ВИТ¬AE÷Витяз Подолск¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tIUhE59M¬AD÷1469887200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷МОС¬AF÷Москва Спартанс¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷8¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷2¬AN÷n¬~AA÷02BP8qXq¬AD÷1469883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷OtKcDPOS¬AD÷1469872800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷СТП¬AF÷Ст. Петербург Грифинс¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷12¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷2RVlFofG¬AD÷1468756800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Москва Спартанс¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ВИТ¬AF÷Витяз Подолск¬WV÷vityaz-podolsk¬AH÷0¬WM÷МОС¬AE÷Москва Спартанс¬WU÷moscow-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬AN÷n¬~AA÷8jHoGRvA¬AD÷1468670400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷fLfSS4OF¬AD÷1468666800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UaIsH7P3¬AD÷1468659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ст. Петербург Грифинс¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷СТП¬AE÷Ст. Петербург Грифинс¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷7¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬AN÷n¬~ZA÷РУСИЯ: Висша лига - Плейофи¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Русия¬ZC÷xtQ43S8o¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷11¬ZL÷/american-football/russia/premier-division/¬ZX÷07Русия 005......0120000000208000Висша лига -020лейофи000¬ZCC÷0¬~AA÷z1BbayOI¬AD÷1475937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Финал¬AX÷0¬AV÷1477586838|¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬WN÷МОС¬AF÷Москва Спартанс¬WV÷moscow-spartans¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vwfVi04j¬AD÷1474711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Полуфинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷НИЖ¬AF÷Нижни Новгород Рейдърс 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷6qrDGqsi¬AD÷1474709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬ER÷Полуфинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷МОС¬AF÷Москва Спартанс¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AG÷13¬AN÷n¬~AA÷rFMKevSA¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Витяз Подолск¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ВИТ¬AE÷Витяз Подолск¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷14¬WN÷НИЖ¬AF÷Нижни Новгород Рейдърс 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷EuIGdKC4¬AD÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ст. Петербург Грифинс¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷СТП¬AE÷Ст. Петербург Грифинс¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷15¬WN÷МОС¬AF÷Москва Спартанс¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷hGzF6Ukc¬AD÷1471172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Нижни Новгород Рейдърс 52¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷НИЖ¬AE÷Нижни Новгород Рейдърс 52¬WU÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷CHE¬AF÷Chelyabinsk Tanks¬WV÷chelyabinsk-tanks¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷vDnXsoDd¬AD÷1471161600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perm Steel Tigers¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Perm Steel Tigers¬WU÷perm-steel-tigers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷ВИТ¬AF÷Витяз Подолск¬WV÷vityaz-podolsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷rogOq7rp¬AD÷1471082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Legion St. Petersburg¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷СТП¬AF÷Ст. Петербург Грифинс¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷2¬BD÷8¬BF÷8¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷0MmTrRcj¬AD÷1471075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevastopol Titans¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷СЕВ¬AE÷Sevastopol Titans¬WU÷sevastopol-titans¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷МОС¬AF÷Москва Спартанс¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1481304031
37
fixtures
5
1481304031
0
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Това е страницата Висша лига 2016 резултати в секция Американски футбол/Русия. На нея FlashScore.bg предлага развоя в реално време на мачовете от Висша лига 2016, частични и крайни резултати, статистика от мачовете от тях и класиране. Освен резултатите от Висша лига 2016 можете да следите и 5000+ надпревари от повече от 30 спорта, включени във FlashScore.bg. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на държавата вляво и изберете желаното състезание. Услугата с резултати от Висша лига 2016 е в реално време и се обновява на живо.