Австралийски Правила »Австралия » NAB Чалъндж » 2016

results
SA÷18¬~ZA÷АВСТРАЛИЯ: NAB Чалъндж¬ZEE÷n11TBFTE¬ZB÷24¬ZY÷Австралия¬ZC÷OCS6J5Yo¬ZD÷p¬ZE÷W0Gia26T¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_n11TBFTE¬ZJ÷2¬ZL÷/aussie-rules/australia/nab-challenge/¬ZX÷13Австралия 009тралия0010000000153000NAB Чалъндж 011алъндж000¬ZCC÷0¬~AA÷I9QgTt2a¬AD÷1457856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬WV÷essendon-bombers¬AH÷0.7.11.53¬BB÷0.1.4.10¬BD÷0.2.3.15¬BF÷0.2.1.13¬BH÷0.2.3.15¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1.23.11.158¬BA÷0.7.5.47¬BC÷0.6.2.38¬BE÷1.7.2.53¬BG÷0.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zoykUMng¬AD÷1457845800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1.14.14.107¬BA÷0.4.1.25¬BC÷0.4.4.28¬BE÷0.3.7.25¬BG÷1.3.2.29¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷0.12.11.83¬BB÷0.4.5.29¬BD÷0.2.2.14¬BF÷0.3.3.21¬BH÷0.3.1.19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dfxoV2Xn¬AD÷1457835000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬WU÷brisbane-lions¬AG÷2.9.11.83¬BA÷1.3.3.30¬BC÷0.2.2.14¬BE÷1.1.4.19¬BG÷0.3.2.20¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1.17.11.122¬BB÷0.2.1.13¬BD÷1.5.1.40¬BF÷0.5.4.34¬BH÷0.5.5.35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SKXtWrIt¬AD÷1457770200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AH÷0.12.8.80¬BB÷0.6.3.39¬BD÷0.2.3.15¬BF÷0.2.1.13¬BH÷0.2.1.13¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2.16.11.125¬BA÷0.4.2.26¬BC÷0.3.3.21¬BE÷2.6.2.56¬BG÷0.3.4.22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jeADmBmE¬AD÷1457759400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2.9.11.83¬BA÷0.2.3.15¬BC÷0.3.3.21¬BE÷0.2.3.15¬BG÷2.2.2.32¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AH÷0.10.11.71¬BB÷0.3.2.20¬BD÷0.4.4.28¬BF÷0.2.2.14¬BH÷0.1.3.9¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ljWUORAD¬AD÷1457748600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1.15.8.107¬BA÷0.3.3.21¬BC÷0.2.1.13¬BE÷1.7.3.54¬BG÷0.3.1.19¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬WV÷western-bulldogs¬AH÷1.14.12.105¬BB÷1.5.3.42¬BD÷0.4.4.28¬BF÷0.2.2.14¬BH÷0.3.3.21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xGSQP7e7¬AD÷1457689200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷0.11.18.84¬BA÷0.1.6.12¬BC÷0.3.6.24¬BE÷0.3.2.20¬BG÷0.4.4.28¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬WV÷adelaide-crows¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3.12.10.109¬BB÷0.3.2.20¬BD÷1.1.3.18¬BF÷2.5.3.51¬BH÷0.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rgTMQmt1¬AD÷1457679000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬WU÷carlton-blues¬AG÷1.8.12.69¬BA÷0.2.5.17¬BC÷0.3.3.21¬BE÷0.2.4.16¬BG÷1.1.0.15¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.14.7.91¬BB÷0.4.3.27¬BD÷0.6.0.36¬BF÷0.0.3.3¬BH÷0.4.1.25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷42UIRTQf¬AD÷1457597400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬WU÷richmond-tigers¬AG÷1.4.12.45¬BA÷1.3.2.29¬BC÷0.0.3.3¬BE÷0.1.6.12¬BG÷0.0.1.1¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.13.15.93¬BB÷0.2.3.15¬BD÷0.4.4.28¬BF÷0.3.0.18¬BH÷0.4.8.32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8zyATkdr¬AD÷1457233500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬WU÷western-bulldogs¬AG÷1.7.9.60¬BA÷0.4.3.27¬BC÷0.0.2.2¬BE÷1.3.3.30¬BG÷0.0.1.1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.10.12.72¬BB÷0.1.2.8¬BD÷0.3.2.20¬BF÷0.2.1.13¬BH÷0.4.7.31¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jelrYVmR¬AD÷1457156400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AG÷1.10.8.77¬BA÷0.2.1.13¬BC÷0.4.4.28¬BE÷1.2.2.23¬BG÷0.2.1.13¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.12.13.85¬BB÷0.4.3.27¬BD÷0.3.2.20¬BF÷0.4.4.28¬BH÷0.1.4.10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xhpvZBYK¬AD÷1457147100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬WU÷essendon-bombers¬AG÷0.3.6.24¬BA÷0.0.1.1¬BC÷0.0.0.0¬BE÷0.1.3.9¬BG÷0.2.2.14¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬WV÷geelong-cats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.17.9.111¬BB÷0.3.2.20¬BD÷0.7.1.43¬BF÷0.3.1.19¬BH÷0.4.5.29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fTfZZiJE¬AD÷1457079000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬WU÷sydney-swans¬AG÷1.8.3.60¬BA÷0.3.0.18¬BC÷0.2.2.14¬BE÷1.0.0.9¬BG÷0.3.1.19¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷0.14.10.94¬BB÷0.4.3.27¬BD÷0.4.1.25¬BF÷0.3.4.22¬BH÷0.3.2.20¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GxdVzY38¬AD÷1456992600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷0.7.13.55¬BA÷0.1.2.8¬BC÷0.1.6.12¬BE÷0.2.2.14¬BG÷0.3.3.21¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷1.6.7.52¬BB÷0.2.4.16¬BD÷0.1.1.7¬BF÷1.3.2.29¬BH÷0.0.0.0¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1484741033
26
fixtures
18
1484741033
0
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Намирате се на страницата NAB Чалъндж 2016 livescores, част от секция Австралийски Правила. На нея FlashScore.bg предоставя информация за развоя на мачовете от NAB Чалъндж 2016, крайните им изходи, статистика от тях и класиране. Освен NAB Чалъндж 2016 във FlashScore.bg можете да следите още 5000+ състезания в повече от 30 спорта по света. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на страната вляво и изберете Вашия турнир. Услугата с резултати от NAB Чалъндж 2016 се обновява в реално време и автоматично.