Ръгби Лига »Австралия » NSW Къп » 2017

results
19
1488045791
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷АВСТРАЛИЯ: NSW Къп¬ZEE÷xUQM3M5P¬ZB÷24¬ZY÷Австралия¬ZC÷t6EDfdag¬ZD÷p¬ZE÷WpnKdFhP¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUQM3M5P¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/intrust-super-premiership/¬ZX÷12Австралия 009тралия0350000000157000NSW Къп 007SW Къп000¬ZCC÷0¬ZAF÷Австралия¬~AA÷j5Jhvhm2¬AD÷1488604200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷487z3yQ2¬AD÷1488607200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mounties¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬AN÷n¬~AA÷ALxy1FfF¬AD÷1488607200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wentworthville¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WEN¬AE÷Wentworthville¬WU÷wentworthville¬WN÷NSY¬AF÷North Sydney¬WV÷north-sydney¬AN÷n¬~AA÷ra6v2eu9¬AD÷1488607200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wyong Roos¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers II¬WV÷wests-tigers¬AN÷n¬~AA÷rZzqagPR¬AD÷1488689100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors II¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights II¬WV÷newcastle-knights¬AN÷n¬~AA÷lCyu0Z9L¬AD÷1488693600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blacktown¬ER÷Кръг 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬WM÷БЛА¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬AN÷n¬~AA÷KfSAfDXr¬AD÷1489203600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights II¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights II¬WU÷newcastle-knights¬WN÷WYO¬AF÷Wyong Roos¬WV÷wyong-roos¬AN÷n¬~AA÷AqLNiBH1¬AD÷1489204800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors II¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZEA¬AE÷New Zealand Warriors II¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AN÷n¬~AA÷tAGJhi2e¬AD÷1489212000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬WN÷WEN¬AF÷Wentworthville¬WV÷wentworthville¬AN÷n¬~AA÷2JHFgXnk¬AD÷1489212000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mounties¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AN÷n¬~AA÷lzKRjVW7¬AD÷1489286700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers II¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers II¬WU÷wests-tigers¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷jubAFE98¬AD÷1489298400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blacktown¬ER÷Кръг 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷БЛА¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬WN÷NSY¬AF÷North Sydney¬WV÷north-sydney¬AN÷n¬~AA÷dx1IDhvL¬AD÷1489809600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers II¬ER÷Кръг 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers II¬WU÷wests-tigers¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors II¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷n¬~AA÷2F1EEYOE¬AD÷1489813800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights II¬ER÷Кръг 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights II¬WU÷newcastle-knights¬WN÷NSY¬AF÷North Sydney¬WV÷north-sydney¬AN÷n¬~AA÷GMsk8W1r¬AD÷1489816800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illawarra Cutters¬ER÷Кръг 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illawarra Cutters¬WU÷illawarra-cutters¬WN÷NEW¬AF÷Newtown¬WV÷newtown¬AN÷n¬~AA÷fDtg7jHl¬AD÷1489816800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mounties¬ER÷Кръг 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOU¬AE÷Mounties¬WU÷mounties¬WN÷PER¬AF÷Penrith Panthers II¬WV÷penrith-panthers¬AN÷n¬~AA÷zTaMCCgR¬AD÷1489816800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wyong Roos¬ER÷Кръг 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WYO¬AE÷Wyong Roos¬WU÷wyong-roos¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury II¬WV÷canterbury¬AN÷n¬~
19
1488045791
132
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Това е страницата с резултати от NSW Къп 2017 в секция Ръгби Лига/Австралия. На нея FlashScore.bg осигурява информация за развоя на мачовете от NSW Къп 2017, крайните им изходи, статистика от тях и класиране. Освен NSW Къп 2017 във FlashScore.bg можете да се информирате за още 5000+ надпревари в повече от 30 вида спорт по целия свят. Само кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на страната вляво и изберете Вашия турнир. Услугата NSW Къп 2017 livescore се обновява в реално време и автоматично.