Ръгби Юниън »Япония » Топ лига » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷ЯПОНИЯ: Топ лига¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Япония¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-union/japan/top-league/¬ZX÷11Япония 006Япония0130000000169000Топ лига 008п лига000¬ZCC÷0¬ZAF÷Япония¬~AA÷2iFMcpji¬AD÷1506240000¬ADE÷1506240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Hurricanes¬WU÷red-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷11¬BC÷20¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬WV÷kintetsu-liners¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷GfJQd45c¬AD÷1506229200¬ADE÷1506229200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬WU÷canon-eagles¬AG÷21¬BA÷0¬BC÷21¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬WV÷yamaha-jubilo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷43¬BD÷26¬AN÷n¬~AA÷llRvZ0Dj¬AD÷1506160800¬ADE÷1506160800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷МУН¬AE÷Munakata Sanix¬WU÷munakata-sanix¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷14¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬WV÷nec-green-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷3¬BD÷26¬AN÷n¬~AA÷jDo4u3zN¬AD÷1506160800¬ADE÷1506160800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wild Knights¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬WV÷toyota-verblitz¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬WU÷wild-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷17¬BC÷26¬AN÷n¬~AA÷U3p8vNkT¬AD÷1506153600¬ADE÷1506153600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬WU÷toyota-shuttles¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷12¬BD÷20¬AN÷n¬~AA÷AcSzzsbp¬AD÷1506151800¬ADE÷1506151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬AG÷5¬BA÷5¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬WV÷black-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷8¬BD÷24¬AN÷n¬~AA÷djn0tqLG¬AD÷1506151800¬ADE÷1506151800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬WU÷spears-kubota¬AG÷17¬BA÷17¬BC÷0¬WN÷SUN¬AF÷Suntory Sungoliath¬WV÷suntory-sungoliath¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷54¬BB÷35¬BD÷19¬AN÷n¬~AA÷b5TdsP5A¬AD÷1506076200¬ADE÷1506076200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Кръг 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬WU÷toshiba-brave-lupus¬AG÷25¬BA÷15¬BC÷10¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷10¬BD÷22¬AN÷n¬~AA÷ja6VQ3LT¬AD÷1504951200¬ADE÷1504951200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬WU÷suntory-sungoliath¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷22¬BC÷14¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬WV÷shining-arcs¬AH÷11¬BB÷8¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷8GzppRLi¬AD÷1504951200¬ADE÷1504951200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toyota Verblitz¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Verblitz¬WU÷toyota-verblitz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷23¬BA÷5¬BC÷18¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AH÷18¬BB÷13¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷xjulqoyb¬AD÷1504944000¬ADE÷1504944000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷10¬BC÷15¬WN÷CAN¬AF÷Canon Eagles¬WV÷canon-eagles¬AH÷20¬BB÷13¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷Gtvhr5j4¬AD÷1504944000¬ADE÷1504944000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Sparks¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬WV÷wild-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷19¬BD÷45¬WM÷RED¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬AG÷17¬BA÷17¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SKccMNTp¬AD÷1504944000¬ADE÷1504944000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬WU÷yamaha-jubilo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷21¬WN÷BLA¬AF÷Black Rams¬WV÷black-rams¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬AN÷n¬~AA÷UPyto76o¬AD÷1504942200¬ADE÷1504942200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Hurricanes¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Hurricanes¬WU÷red-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬BA÷17¬BC÷12¬WN÷МУН¬AF÷Munakata Sanix¬WV÷munakata-sanix¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷dx7RRq6N¬AD÷1504942200¬ADE÷1504942200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬WU÷spears-kubota¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷17¬BC÷10¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬WV÷toyota-shuttles¬AH÷19¬BB÷7¬BD÷12¬AN÷n¬~AA÷Io8NSPjH¬AD÷1504866600¬ADE÷1504866600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Rockets¬ER÷Кръг 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬WU÷nec-green-rockets¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬WV÷kobe-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷21¬BD÷8¬AN÷n¬~AA÷xziQT5yB¬AD÷1504422000¬ADE÷1504422000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Кръг 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬WV÷shining-arcs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷10¬BD÷26¬AN÷n¬~
8
1506313295
40
fixtures
SA÷8¬~ZA÷ЯПОНИЯ: Топ лига¬ZEE÷8dRfslyR¬ZB÷100¬ZY÷Япония¬ZC÷Uel1j1vD¬ZD÷p¬ZE÷pK0NESDn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_8dRfslyR¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-union/japan/top-league/¬ZX÷11Япония 006Япония0130000000169000Топ лига 008п лига000¬ZCC÷0¬ZAF÷Япония¬~AA÷bJ8VeOK3¬AD÷1506672000¬ADE÷1506672000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rams¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Green Rockets¬WV÷nec-green-rockets¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬WU÷black-rams¬AN÷n¬~AA÷xA7ZfrzA¬AD÷1506681000¬ADE÷1506681000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toshiba Brave Lupus¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOS¬AE÷Toshiba Brave Lupus¬WU÷toshiba-brave-lupus¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬WV÷toyota-shuttles¬AN÷n¬~AA÷pz7wf2kG¬AD÷1506738600¬ADE÷1506738600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬WU÷canon-eagles¬WN÷RED¬AF÷Red Sparks¬WV÷red-sparks¬AN÷n¬~AA÷MaU6xzKr¬AD÷1506747600¬ADE÷1506747600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬WV÷kobe-steel¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬WU÷yamaha-jubilo¬AN÷n¬~AA÷juMNYiJ7¬AD÷1506830400¬ADE÷1506830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munakata Sanix¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷МУН¬AE÷Munakata Sanix¬WU÷munakata-sanix¬WN÷KIN¬AF÷Kintetsu Liners¬WV÷kintetsu-liners¬AN÷n¬~AA÷ClNJZX31¬AD÷1506830400¬ADE÷1506830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shining A.¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬WU÷shining-arcs¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬WV÷wild-knights¬AN÷n¬~AA÷4OJByfZl¬AD÷1506830400¬ADE÷1506830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spears Kubota¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPE¬AE÷Spears Kubota¬WU÷spears-kubota¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬WV÷toyota-verblitz¬AN÷n¬~AA÷IRNFzEle¬AD÷1506830400¬ADE÷1506830400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Кръг 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬WU÷suntory-sungoliath¬WN÷RED¬AF÷Red Hurricanes¬WV÷red-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷0A3EeFQK¬AD÷1507343400¬ADE÷1507343400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canon Eagles¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canon Eagles¬WU÷canon-eagles¬WN÷KOB¬AF÷Kobe Steel¬WV÷kobe-steel¬AN÷n¬~AA÷Sd56cyd8¬AD÷1507343400¬ADE÷1507343400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Suntory Sungoliath¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Suntory Sungoliath¬WU÷suntory-sungoliath¬WN÷МУН¬AF÷Munakata Sanix¬WV÷munakata-sanix¬AN÷n¬~AA÷dIrkkD3l¬AD÷1507348800¬ADE÷1507348800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kintetsu Liners¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kintetsu Liners¬WU÷kintetsu-liners¬WN÷SPE¬AF÷Spears Kubota¬WV÷spears-kubota¬AN÷n¬~AA÷QimglXIf¬AD÷1507348800¬ADE÷1507348800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Sparks¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Sparks¬WU÷red-sparks¬WN÷TOS¬AF÷Toshiba Brave Lupus¬WV÷toshiba-brave-lupus¬AN÷n¬~AA÷IRqojglr¬AD÷1507352400¬ADE÷1507352400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rams¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Rams¬WU÷black-rams¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Verblitz¬WV÷toyota-verblitz¬AN÷n¬~AA÷6m4AdeBE¬AD÷1507352400¬ADE÷1507352400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shining A.¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shining A.¬WU÷shining-arcs¬WN÷RED¬AF÷Red Hurricanes¬WV÷red-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷Cp7IfZuR¬AD÷1507352400¬ADE÷1507352400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wild Knights¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wild Knights¬WU÷wild-knights¬WN÷TOY¬AF÷Toyota Shuttles¬WV÷toyota-shuttles¬AN÷n¬~AA÷4rncmiY0¬AD÷1507435200¬ADE÷1507435200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Rockets¬ER÷Кръг 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Rockets¬WU÷nec-green-rockets¬WN÷YAM¬AF÷Yamaha Jubilo¬WV÷yamaha-jubilo¬AN÷n¬~AA÷n7y2nBm7¬AD÷1507948200¬ADE÷1507948200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toyota Shuttles¬ER÷Кръг 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Sparks¬WV÷red-sparks¬WM÷TOY¬AE÷Toyota Shuttles¬WU÷toyota-shuttles¬AN÷n¬~AA÷EDTmAEuE¬AD÷1507957200¬ADE÷1507957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kobe Steel¬ER÷Кръг 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOB¬AE÷Kobe Steel¬WU÷kobe-steel¬WN÷WIL¬AF÷Wild Knights¬WV÷wild-knights¬AN÷n¬~AA÷0Au6oV2D¬AD÷1507957200¬ADE÷1507957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yamaha Jubilo¬ER÷Кръг 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAM¬AE÷Yamaha Jubilo¬WU÷yamaha-jubilo¬WN÷SHI¬AF÷Shining A.¬WV÷shining-arcs¬AN÷n¬~
8
1506313295
64
ПОМОЩ: Това е страницата Топ лига 2017/2018 резултати в секция Ръгби Юниън/Япония. Топ лига 2017/2018 livescore, частични и крайни резултати, статистика от мачовете - всичко това предоставено от FlashScore.bg. Освен резултати на живо от Топ лига 2017/2018 може да следите още 5000+ първенства от над 30 вида спорт по целия свят. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху държавата вляво и изберете Вашето състезание. Услугата Топ лига 2017/2018 резултати е автоматична и в реално време.