Футбол »Румъния » Купа на Румъния » 2017/2018

Купа на Румъния
Зареждане ...
results
1
1503188059
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷РУМЪНИЯ: Купа на Румъния¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷Румъния¬ZC÷bP9lxFv9¬ZD÷p¬ZE÷YygrddFn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/soccer/romania/romanian-cup/¬ZX÷00Румъния 007умъния0040000000169000Купа на Румъ015умъния000¬ZCC÷0¬ZAF÷Румъния¬~AA÷SjYFSVkn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Алба Юлия¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Алба Юлия¬WU÷alba-iulia¬WN÷DEJ¬AF÷У. Деж¬WV÷unirea-dej¬AN÷n¬~AA÷vBeEKYcP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Александрия¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALE¬AE÷Александрия¬WU÷alexandria¬WN÷ТУН¬AF÷Тунари¬WV÷tunari¬AN÷n¬~AA÷vLbSdV5I¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Инаинте Моделу¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OLT¬AF÷Олтеница¬WV÷oltenita¬WM÷ИНД¬AE÷Инаинте Моделу¬WU÷inainte-modelu¬AN÷n¬~AA÷AFNKRk5h¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Йернут¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IER¬AE÷Йернут¬WU÷cs-iernut¬WN÷ИНД¬AF÷Индустрия Галда¬WV÷industria-galda¬AN÷n¬~AA÷Au7B0D6g¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Кискани¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Кискани¬WU÷sportul-chiscani¬WN÷ЛИХ¬AF÷Лиести¬WV÷sporting-liesti¬AN÷n¬~AA÷GI771gim¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷КСМ Фокшани¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOC¬AE÷КСМ Фокшани¬WU÷csm-focsani¬WN÷MET¬AF÷Металоспорт Галац¬WV÷metalosport-galati¬AN÷n¬~AA÷vZw1BUKB¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Лупак¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VOI¬AE÷Лупак¬WU÷vointa-lupac¬WN÷CET¬AF÷Четате Дева¬WV÷cetate-deva¬AN÷n¬~AA÷W8zgDjja¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Милков¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Милков¬WU÷milcov¬WN÷FIL¬AF÷Филиаши¬WV÷acso-filiasi¬AN÷n¬~AA÷lW5FaXLa¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Папаути¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAP¬AE÷Папаути¬WU÷papauti¬WN÷RAM¬AF÷Ръмнику Сърат¬WV÷ramnicu-sarat¬AN÷n¬~AA÷AgnpFCLn¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Петролул¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Петролул¬WU÷petrolul¬WN÷TIT¬AF÷Титу¬WV÷urban-titu¬AN÷n¬~AA÷x6HVekLO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Попещ Леордени¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POP¬AE÷Попещ Леордени¬WU÷popesti-leordeni¬WN÷СЛО¬AF÷Слобозия¬WV÷slobozia¬AN÷n¬~AA÷IsSW7eEJ¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Тудора¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUD¬AE÷Тудора¬WU÷tudora¬WN÷2¬AF÷Роман¬WV÷roman¬AN÷n¬~AA÷pCvcCA55¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Турчени¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Турчени¬WU÷stiinta-turceni¬WN÷АСЮ¬AF÷ACS Sirineasa¬WV÷acs-sirineasa¬AN÷n¬~AA÷l6MOQ9Kb¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Униреа Кристуру¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Униреа Кристуру¬WU÷unirea-cristuru¬WN÷REG¬AF÷Регин¬WV÷reghin¬AN÷n¬~AA÷byf298kO¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Шоими Липова¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Шоими Липова¬WU÷soimii-lipova¬WN÷CER¬AF÷Teuz Cermei¬WV÷gloria-lunca-teuz-cermei¬AN÷n¬~AA÷pbaOcBjC¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agricola Borcea¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCA¬AE÷Agricola Borcea¬WU÷agricola-borcea¬WN÷AXI¬AF÷Axiopolis Cernavoda¬WV÷axiopolis-cernavoda¬AN÷n¬~AA÷tKstGh6t¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astra Plosca¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROS¬AF÷Росиори де Веде¬WV÷rosiorii-de-vede¬WM÷АСТ¬AE÷Astra Plosca¬WU÷astra-plosca¬AN÷n¬~AA÷dYQz7FTP¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cimentul Bicaz¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Cimentul Bicaz¬WU÷cimentul-bicaz¬WN÷СИЗ¬AF÷Миеркуря Чук¬WV÷miercurea-ciuc¬AN÷n¬~AA÷xSh68S4U¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Diosig¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CS¬AE÷Diosig¬WU÷diosig¬WN÷SEB¬AF÷Себиш¬WV÷sebis¬AN÷n¬~AA÷670Kbiy6¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fantanele¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ВИИ¬AE÷Fantanele¬WU÷fantanele¬WN÷DOB¬AF÷Доброджа Тулча¬WV÷dobrogea-tulcea¬AN÷n¬~AA÷lpolEWzg¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gaz Metan Cornesti¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷АСГ¬AE÷Gaz Metan Cornesti¬WU÷gaz-metan-cornesti¬WN÷MOR¬AF÷Морени¬WV÷flacara-moreni¬AN÷n¬~AA÷EmUBTBzt¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Somcuta Mare¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ПРО¬AE÷Somcuta Mare¬WU÷somcuta-mare¬WN÷АСЮ¬AF÷АКС Комуна Речеа¬WV÷acs-comuna-recea¬AN÷n¬~AA÷2F332Zys¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unirea Mircesti¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷2¬AE÷Unirea Mircesti¬WU÷unirea-mircesti¬WN÷AER¬AF÷Аеростар¬WV÷aerostar¬AN÷n¬~AA÷IPx5AlzI¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vointa Biled¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AS¬AE÷Vointa Biled¬WU÷vointa-biled¬WN÷CS¬AF÷Муничипал Лугож¬WV÷cs-municipal-lugoj¬AN÷n¬~AA÷IuRSPTZ4¬AD÷1503412200¬ADE÷1503412200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zarnesti¬ER÷1/128-финали¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ОЛИ¬AF÷Cetate Rasnov¬WV÷cetate-rasnov¬WM÷ASF¬AE÷Zarnesti¬WU÷zarnesti¬AN÷n¬~
1
1503188059
25
ПОМОЩ: Това е страницата с резултати в реално време от Купа на Румъния 2017/2018, част от секцията Футбол/Румъния. В нея FlashScore.bg Ви предлага информация за резултатите на живо, развоя и крайните изходи от Купа на Румъния, таблица с класиране и подробности от двубоите (голмайстори, червени картони, сравнение на коефициентите, ...). Освен резултатите от Купа на Румъния 2017/2018 чрез FlashScore.bg може да следите още 1000+ футболни надпревари от повече от 90 страни по света. Просто кликнете върху името на държавата от менюто вляво и изберете от резултатите за първенство, национална купа или друг турнир. Резултатите на живо от Купа на Румъния 2017/2018 се обновяват автоматично, в реално време.