Футбол »САЩ » Ю ЕС Оупън Къп » 2017

results
1
1492925416
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷САЩ: Ю ЕС Оупън Къп¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷САЩ¬ZC÷QDSrc5tR¬ZD÷p¬ZE÷6DkoVcub¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/soccer/usa/us-open-cup/¬ZX÷00САЩ 003......0040000000157000Ю ЕС Оупън К014ън Къп000¬ZCC÷0¬ZAF÷САЩ¬~AA÷EcoAkT5B¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Джаксънвил А. U23¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JAC¬AE÷Джаксънвил А. U23¬WU÷jacksonville-armada¬WN÷THE¬AF÷Дъ Вилиджис¬WV÷the-villages¬AN÷n¬~AA÷dWNhCVeR¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ред Форс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REF¬AE÷Ред Форс¬WU÷red-force¬WN÷SOU¬AF÷South Florida Surf¬WV÷south-florida-surf¬AN÷n¬~AA÷bR6u585b¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Тусон¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷КОЛ¬AF÷Колорадо Ръш¬WV÷colorado-rush¬WM÷TUC¬AE÷Тусон¬WU÷tucson¬AN÷n¬~AA÷xCIW6Uzn¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Тълса Атлетикс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Тълса Атлетикс¬WU÷tulsa-athletics¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Energy U23¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷EBAK7k4r¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Фридригсбърг¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHR¬AF÷Christos¬WV÷christos¬WM÷FRE¬AE÷Фридригсбърг¬WU÷fredericksburg¬AN÷n¬~AA÷APvJm7zO¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago United¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ЧИЛ¬AE÷Chicago United¬WU÷chicago-united¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids¬WV÷grand-rapids¬AN÷n¬~AA÷phA2Km5o¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷OSA FC¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OSA¬AE÷OSA FC¬WU÷osa-fc¬WN÷SEA¬AF÷Сиатъл U23¬WV÷seattle-sounders¬AN÷n¬~AA÷h29O69Jl¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Атланта¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Атланта¬WU÷atlanta-silverbacks¬WN÷BAN¬AF÷Бантъмс¬WV÷south-carolina-united-bantams¬AN÷n¬~AA÷bkkSe4Sp¬AD÷1494453600¬ADE÷1494453600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Farolito¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELF¬AE÷El Farolito¬WU÷el-farolito¬WN÷BUR¬AF÷Бърлингейм¬WV÷burlingame¬AN÷n¬~AA÷0SWLBJMD¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Каролина Динамо¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Каролина Динамо¬WU÷carolina-dynamo¬WN÷VIR¬AF÷Вирджиния Легаси¬WV÷virginia-legacy¬AN÷n¬~AA÷df6u3RID¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Маями Юнайтед¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Маями Юнайтед¬WU÷miami-united¬WN÷BOC¬AF÷Бока Ратън¬WV÷boca-raton¬AN÷n¬~AA÷lU2X4ml1¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Уестърн Пайъниърс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷БОС¬AF÷Boston City¬WV÷boston-city¬WM÷PIO¬AE÷Уестърн Пайъниърс¬WU÷western-pioneers¬AN÷n¬~AA÷xhfkfiit¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Eagles¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬WU÷charlotte-eagles¬WN÷CHA¬AF÷Чатануга¬WV÷chattanooga¬AN÷n¬~AA÷Aw4T5TYf¬AD÷1494457200¬ADE÷1494457200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Copa¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷New Jersey Copa¬WU÷new-jersey-copa¬WN÷MOT¬AF÷Motown¬WV÷motown¬AN÷n¬~AA÷O8hchVLh¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Дърби Сити Роувърс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Дърби Сити Роувърс¬WU÷derby-city-rovers¬WN÷TAR¬AF÷Tartan Devils¬WV÷tartan-devils-oak-avalon¬AN÷n¬~AA÷pIgggB6n¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Мичиган Бъкс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Мичиган Бъкс¬WU÷michigan-bucks¬WN÷ANN¬AF÷Ann Arbor¬WV÷ann-arbor¬AN÷n¬~AA÷hlpElmLH¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Оушън Сити¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OCE¬AE÷Оушън Сити¬WU÷ocean-city¬WN÷JUN¬AF÷Джуниър Лоун Стар¬WV÷junior-lone-star¬AN÷n¬~AA÷6Xs2ikya¬AD÷1494459000¬ADE÷1494459000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Рединг¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Рединг¬WU÷reading¬WN÷CLA¬AF÷Кларкстаун¬WV÷clarkstown¬AN÷n¬~AA÷ri2y4737¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Портланд Финикс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ПОР¬AE÷Портланд Финикс¬WU÷portland-phoenix¬WN÷GPS¬AF÷GPS Omens¬WV÷gps-omens¬AN÷n¬~AA÷lGwNnRkU¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Уичита¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FC¬AE÷Уичита¬WU÷fc-wichita¬WN÷AZT¬AF÷Azteca¬WV÷azteca¬AN÷n¬~AA÷QyFS7ALu¬AD÷1494460800¬ADE÷1494460800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dutch Lions¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RAY¬AF÷НТХ Раядос¬WV÷ntx-rayados¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dutch Lions¬WU÷houston-dutch-lions¬AN÷n¬~AA÷Kzn6j9j5¬AD÷1494462600¬ADE÷1494462600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Менъс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEN¬AE÷Менъс¬WU÷menace¬WN÷AFC¬AF÷АФК Кливланд¬WV÷afc-cleveland¬AN÷n¬~AA÷Kz8y6ljh¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Вентура¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEN¬AE÷Вентура¬WU÷ventura¬WN÷MOR¬AF÷Moreno Valley¬WV÷moreno-valley¬AN÷n¬~AA÷dt300pKT¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Сонома Каунти¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Сонома Каунти¬WU÷sonoma-county¬WN÷АНА¬AF÷Anahuac¬WV÷anahuac¬AN÷n¬~AA÷S0Bq4SK4¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Фуего¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Фуего¬WU÷fuego¬WN÷LAM¬AF÷Ла Макина ФК¬WV÷la-maquina¬AN÷n¬~AA÷lGah26kH¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion SC Pros¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albion SC Pros¬WU÷albion-sc-pros¬WN÷CHU¬AF÷Чула Виста¬WV÷chula-vista¬AN÷n¬~AA÷6iAm3nzB¬AD÷1494468000¬ADE÷1494468000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Force¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬WU÷golden-state-force¬WN÷OUT¬AF÷Аутбрейк¬WV÷outbreak¬AN÷n¬~AA÷2J3d1Q4N¬AD÷1494469800¬ADE÷1494469800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Л.А. Уувс¬ER÷1/128-финали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOL¬AE÷Л.А. Уувс¬WU÷l-a-wolves¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Zest¬WV÷san-diego-zest¬AN÷n¬~
1
1492925416
28
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Това е страницата с резултати в реално време от Ю ЕС Оупън Къп 2017, част от секцията Футбол/САЩ. В нея FlashScore.bg Ви предлага информация за резултатите на живо, развоя и крайните изходи от Ю ЕС Оупън Къп, таблица с класиране и подробности от двубоите (голмайстори, червени картони, сравнение на коефициентите, ...). Освен резултатите от Ю ЕС Оупън Къп 2017 чрез FlashScore.bg може да следите още 1000+ футболни надпревари от повече от 90 страни по света. Просто кликнете върху името на държавата от менюто вляво и изберете от резултатите за първенство, национална купа или друг турнир. Резултатите на живо от Ю ЕС Оупън Къп 2017 се обновяват автоматично, в реално време.