Футзал »Испания » Купа на Краля » 2016/2017

results
SA÷11¬~ZA÷ИСПАНИЯ: Купа на Краля¬ZEE÷l8vAWx7K¬ZB÷176¬ZY÷Испания¬ZC÷WrVgKn7D¬ZD÷p¬ZE÷UTT7cHOm¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_l8vAWx7K¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/spain/copa-del-rey/¬ZX÷12Испания 007спания0200000000153000Купа на Крал013 Краля000¬ZCC÷0¬~AA÷hrVfLRpt¬AD÷1478722500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jumilla F.S.¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUM¬AE÷Jumilla F.S.¬WU÷jumilla¬AG÷5¬WN÷JAE¬AF÷Хаен¬WV÷jaen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷SK3l0rFU¬AD÷1478721600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gran Canaria¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Gran Canaria¬WU÷gran-canaria¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷PEN¬AF÷FS Peniscola RehabMedic¬WV÷peniscola¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷vaX6IPUb¬AD÷1478718000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Palma Futsal¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palma Futsal¬WU÷palma-futsal¬AG÷1¬WN÷ELP¬AF÷ElPozo Murcia¬WV÷elpozo-murcia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷Kf0t24pI¬AD÷1478635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Catgas Santa Coloma¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOV¬AF÷Movistar Inter¬WV÷movistar-inter¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷CAT¬AE÷Catgas Santa Coloma¬WU÷catgas-santa-coloma¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷08Y2J5Fh¬AD÷1478635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Noia¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOI¬AE÷Noia¬WU÷noia¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MAG¬AF÷Magna Gurpea¬WV÷magna-gurpea-navarra¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷EHap1OaO¬AD÷1478633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FS Valdepenas¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FSV¬AE÷FS Valdepenas¬WU÷fs-valdepenas¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DLI¬AF÷DLink Zaragoza¬WV÷zaragoza¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WYTbKo0n¬AD÷1478633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Levante¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEV¬AE÷Levante¬WU÷levante-ud-dm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷FC¬AF÷Barcelona¬WV÷barcelona¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷t41x3pVB¬AD÷1478633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ribera Navarra¬ER÷Осминафинал¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIB¬AE÷Ribera Navarra¬WU÷ribera-navarra¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BUR¬AF÷Burela¬WV÷burela¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~
11
1481234546
8
fixtures
SA÷11¬~ZA÷ИСПАНИЯ: Купа на Краля¬ZEE÷l8vAWx7K¬ZB÷176¬ZY÷Испания¬ZC÷WrVgKn7D¬ZD÷p¬ZE÷UTT7cHOm¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_l8vAWx7K¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/spain/copa-del-rey/¬ZX÷12Испания 007спания0200000000153000Купа на Крал013 Краля000¬ZCC÷0¬~AA÷AkpayJOL¬AD÷1481657400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FS Valdepenas¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FSV¬AE÷FS Valdepenas¬WU÷fs-valdepenas¬WN÷MAG¬AF÷Magna Gurpea¬WV÷magna-gurpea-navarra¬AN÷n¬~AA÷fNLVVdnq¬AD÷1481657400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Levante¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JAE¬AF÷Хаен¬WV÷jaen¬WM÷LEV¬AE÷Levante¬WU÷levante-ud-dm¬AN÷n¬~AA÷GEVexa9F¬AD÷1481659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Catgas Santa Coloma¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ELP¬AF÷ElPozo Murcia¬WV÷elpozo-murcia¬WM÷CAT¬AE÷Catgas Santa Coloma¬WU÷catgas-santa-coloma¬AN÷n¬~AA÷ltq3zwvS¬AD÷1481742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gran Canaria¬ER÷Четвъртфинали¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Gran Canaria¬WU÷gran-canaria¬WN÷BUR¬AF÷Burela¬WV÷burela¬AN÷n¬~
11
1481234546
4
Свалете приложението ни безплатно!
 
ПОМОЩ: Това е страницата Купа на Краля 2016/2017 резултати в секция Футзал/Испания. FlashScore.bg предоставя информация за развоя на мачовете от Купа на Краля 2016/2017, крайните им изходи, статистика от тях и класиране. Освен Купа на Краля 2016/2017 във FlashScore.bg можете да следите още 5000+ състезания в повече от 30 спорта по света. Просто кликнете върху името на спорта в топ менюто или върху името на страната вляво и изберете първенство. Услугата Купа на Краля 2016/2017 резултати се обновява в реално време и автоматично.